Gulrotsuppe med sprø kikerter

En av de beste suppene jeg vet om og som definitivt er å anbefale. Fløyelsmyk, smakfullnog proppfull av godsaker.

En varmende suppe som jeg virkelig vil anbefale deg å teste ut. Oppskriften på en nydelig god gulrotsuppe med fløyelsmyk konsistens!
Jeg er en skikkelig Suppe-elsker
Og supper er noe vi lager veldig ofte her i hus, siden jeg har en jente som også digger supper.
I dag deler jeg oppskriften på en deilig gulrotsuppe med dere. Som mine naboer sa: Denne var helt perfekt! Vi kan aldri flytte, for da vil vi gå glipp av så mye god mat. Dette er også gjensidig, for her på tunet, går det begge veier. De er gode på å lage kaker og desserter som de deler med oss😊
Jeg la ut oppskrift på denne første gang i 2018, men ettersom jeg hadde et annonse oppdrag på , var det også en gyldig anledning til å få byttet ut de gamle bildene her på bloggen også!


Bruk olivenolje til steking.
Juster chilimengden etter smak.
Press noen dråper sitronsaft i hver skål ved servering.
Se oppskriften på sprøstekte kikerter nedenfor.
Se oppskriften på brødkrutonger nedenfor.
Dette trenger du til 2 porsjoner








